KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt tryck 14303080
nr 1430 3080
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Grafiskt tryck, Grind, 21x29, yttermått inklusive ram: 37x44, akvarell. Signerad
Utrop:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:25:04
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt